בניית אתרים בוויקס

למה לבנות אתר בוויקס

למה לבנות אתר בוויקס

היום כבר אין כל ספק שעל מנת להצליח ולהיות נוכחים, על עסקים בכל סדר גודל להקים אתר אטרקטיבי, כשישנו יתרון משמעותי לאתר בו ניתן לבצע פעולות ואף לקנות ולהזמין מוצרים. עם זאת, ישנם עסקים שלא ממהרים לבנות אתר בגלל ההוצאות הרבות הכרוכות בבניית אתר על ידי מתכנת מקצועי. היום בניית אתר על ידי אנשי תוכנה מיומנים אינו הכרחי וישנם פתרונות להקמת האתר בקלות. אחד הפתרונות הוא בניית אתר בוויקס, ממשק ידידותי המאפשר בניית אתר מעוצב ללא ידע מוקדם בבניית אתרים.

מהי Wix?

חברת וויקס היא חברה שהוקמה ב- 2006 על ידי ישראלים (גם כאן אנחנו על המפה…) כדי ליצור ממשק  לבניית אתרים בצורה נוחה גם עבור אלה שאין להם ידע בתחום. גם אם בניית אתר Wix מתבצעת על ידי אדם שאינו מיומן בתכנות או בניית אתרים, האתר מותאם לחלוטין לגוגל ולכלל מנועי החיפוש כך שגולשים יוכלו להגיע אליו ללא בעיה.

אז למה לבנות אתר בוויקס?

יותר נכון לשאול למה לא… הנה רק חלק מהיתרונות של בניית אתר בוויקס:

  • פרקטיות ונוחות של האתרים: בניית אתר Wix מאפשרת שילוב מגוון רחב של פיצ'רים ללא עלות. כך יכול האתר לכלול דף צור קשר שחיוני מאוד לקשר בין העסק ללקוחות, בלוג בו ניתן להעלות מידע מקצועי ומעניין שימשוך גולשים לאתר, אם מדובר על אתר של מטפל, קוסמטיקאית ועוד ניתן לשלב דף לקביעת תורים ועוד.
  • מגוון דומיינים לבחירתכם: ניתן לבחור דומיין מוויקס אך ניתן גם לבחור דומיינים עם סיומות מוכרות כמו co.il למשל וההתאמה לאתר תהיה מלאה וללא בעיה.
  • עיצוב לבחירתכם: בניית אתר Wix מאפשרת מגוון רחב של עיצובים. וויקס מעמידים לרשותכם תבניות עיצוב רבות אותן ניתן לבחור. הזזת תמונות ממקום למקום היא קלה ונוחה ועומדות לרשותכם מגוון תמונות חופשיות בהן תוכלו להשתמש. בלחיצת כפתור ניתן לשנות את רקע האתר, טקסטורות, מיקום תמונות ועוד.
  • חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת: וויקס עובדת עם 5HTML שהיא השפה המתקדמת ביותר לבניית אתרי אינטרנט ולכן מותאמת לכל סוגי הדפדפנים.
  • what you see is what you get: מה שתראו על המסך בזמן בניית האתר הוא מה שתראו לאחר שהאתר יעלה לאוויר. בפלטפורמות שונות לבניית אתרים מה שרואים על המסך בזמן בניית האתר שונה ממה שרואים לאחר שהאתר כבר מוכן. כאשר ישנו הבדל בין המוצג על המסך בזמן הבניה לבין המופיע אחרי, יש צורך בבונה אתרים מנוסה המכיר היטב את התחום.
  • התאמה לעברית: בתחילת הדרך וויקס היתה מותאמת ללקוחות מחו"ל ולכן היו נדרשים מהלכים כאלה ואחרים בכדי להתאימה לעברית. היום הדבר השתנה וישנה אפשרות לכתיבה בעברית ללא מאמצים מיוחדים.
  • התאמה למובייל: היום התאמת אתר לסמארטפונים היא חשובה מאוד ונותנת יתרון גדול לאתר על פני אתרים שאינם מותאמים. Wix מגיעה עם מערכת להתאמת האתר ועיצובו גם עבור ניידים. התאמת אתר לנייד יכולה להכפיל את מספר הגולשים שיגיעו לאתר.
  • אבטחה: זהו יתרון משמעותי שישנו לבניית אתר Wix. לעומת חברות מתחרות המעמידות פלטפורמה לבניית אתרים באופן עצמאי שאתריהן נפרצים לא מעט, חברת וויקס דואגת לאבטחה חזקה מאוד, כולל גיבוי האתר בשרתי החברה. החברה עושה מאמצים ונוקטת בצעדים רבים על מנת להגן על מיליוני האתרים שנבנו בוויקס ברחבי העולם.

לסיכום, גם אם אין לכם מושג בבניית אתרים, היום ישנה אפשרו קלה ופשוטה של בניית אתר Wix. הממשק הוא ידידותי מאוד, מעמיד לרשותכם אפשרויות רבות וכלים לעיצוב, אפליקציות רבות להטמעה באתר ומתאים גם לניידים. אין ספק שזו אופציה מעולה במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים שלא רוצים לבזבז כסף ולשלם למתכנת מקצועי. והאמת? גם אין צורך.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.